Capoeira brazilų kovos menas vaikams

Capoeira tai brazilų kovos menas, pasižymintis ryškiais akrobatiniais bei šokio elementais, yra visiškai neatsiejamas nuo muzikos ir dainavimo, juo užsiimantys žmonės groja autentiškais brazilų muzikiniais instrumentais bei dainuoja. UNESCO organizacija 2014 metais pripažino šį brazilų kovos meną – žmonijos kultūros paveldo dalimi.

capo kids

Per aktyvias sporto veiklas norime vaikams pristatyti šio kovos meno išskirtinumą. Užsiėmimų metu vaikai yra supažindinami ne tik su teorine dalimi (capoeiros istorija, filosofija, stiliai), bet ir bazine technika, akrobatika, smūgiai rankomis, kojomis. Bendras fizinis parengimas lavinamas per judriuosius žaidimus, mankštą. Muzika ir dainavimas yra neatsiejama šio kovos meno dalis, todėl vaikai mokosi groti autentiškais capoeiros instrumentais (berimbau, atabaque, pandeiro) taip pat capoeiros dainų (portugalų kalba). Kaip ir visi kovos menai, capoeira turi savo egzaminų ir diržų sistemą. Egzaminai ir diržų gavimo ceremonija (Batizado e troca de cordas) yra organizuojami vieną kartą per metus. Taip pat jų lauks daugybė įdomių seminarų, stovyklos, įvairios šventės.

Lietuvoje šis tradicinis brazilų kovos menas yra dar mažai pažįstamas ir turi didelį potencialą sudominti vaikus ir jaunimą sportuoti, bei paskatins įsitraukti į fizinio aktyvumo veiklas.

 

TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Paaugliai, jaunimas 
Pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais
I grupė 17:30 – 19:3o
II grupė 19:30 – 21:30

„Mažoji Brazilija“  –  vaikai 4-7m.
Pirmadieniais ir trečiadieniais  16.30 – 17.30 val.
Antradienis ir ketvirtadienis      17.30 – 18.30 val.

„Po Pamokų“  – vaikai 7-13m.
Pirmadieniais ir trečiadieniais   15.30 – 16.30 val.
Antradienis ir ketvirtadienis      16.00 – 17.00 val.

TRENIRUOČIŲ TRENIRUOČIŲ  KAINOS  nuo 2018.09.01

Mėnesio kaina vaikams – 35 Eur (2k. per savaitę, treniruotė 1 val.)
Mėnesio kaina paaugliams – 40 Eur (3k. per savaitę)
Mėnesio kaina – 45 Eur (3k. per savaitę, treniruotė 2 val.)
Vienos treniruotės kaina – 7 Eur

Pirma treniruotė nemokamai!
Lankant daugiau nei vienam šeimos nariui taikoma 10% nuolaida.

REGISTRACIJA į vaikų grupes