APIE MUS

Esame pirmoji kapoeiros mokykla Lietuvoje, savo kelią pradėjome 2006 metų spalį. Tuo metu tai buvo tiesiog neabejingų kapoeiros mėgėjų būrelis, neoficialiai pasivadinęs „Grupo Capoeira a Lituãnia“ (Lietuvos Capoeiros grupė). Stengėmės dalyvauti visuose mums prieinamuose skirtingų tarptautinių kapoeiros mokyklų renginiuose bei kiek įmanoma daugiau sužinoti apie tikrąją kapoeirą, jos rūšis, dėstymo metodikas. Siekiant toliau tobulėti ir atsikratyti “saviveiklininkų būrelio” etiketės 2007 metų birželį oficialiai prisijungėme prie FICAG tarptautinės brazilų Capoeiros mokyklos.

Per paskutinį dešimtmetį kapoeiros populiarumas tik augo, ir dabar ji yra praktikuojama visuose Europos šalyse. Kapoeiros stilių, mokyklų yra labai daug, bendraujant su kitomis mokyklomis nutarėme neapsiriboti vienos mokyklos žiniomis ir 2017 metais nusprendėme atsiskirti nuo FICAG mokyklos ir pradėti savarankišką kelią.

Mūsų tikslas – pristatyti lietuvių visuomenei dar mažai pažįstama šį unikalų tradicinį brazilų kovos meną, šio kovos meno išskirtinumą.

Visą reikalingą informaciją rasite mūsų tinklapyje:

 

●   apie treniruočių laiką bei kainas – Tvarkaraštis

●   apie vaikų treniruotes – Vaikų grupės

●   apie kitus viešus renginius, socialinius projektus ir kt. – Naujienos

●   Facebook puslapis   Vilnius Capoeira

●   Vaikų grupės Facebook puslapis Capoeira vaikams