CAPOEIRA SUMMER CAMP 2024

ILSĖKIS AKTYVIAI! CAPOEIRA VASAROS
STOVYKLA TRAKUOSE!

Šią vasarą kviečiame Jus į nepakartojamą kapoeiros vasaros stovyklą, kuri vyks liepos 8-14 d. nuostabioje sodyboje Trakų rajone. Tai puiki galimybė derinti poilsį su aktyvia veikla ir praleisti laiką gamtos apsuptyje. Mūsų stovykla yra atvira visiems kapoeiros mėgėjams, nepriklausomai nuo jų patirties lygio.

Laukia intensyvios capoeira treniruotės su Mestre Well (CDO), akrobatikos pamokos ir muzikinės veiklos, kurios įtrauks ir sužavės. Popietėmis galėsite mėgautis krepšinio ar tinklinio žaidimais aikštelėje, o karštomis dienomis atsigaivinti tvenkinyje. Taip pat jūsų laukia daugybė kitų sportinių ir meninių užsiėmimų, kurie praturtins jūsų stovyklos patirtį.

Suteiksime visus patogumus – svečių name su moderniais patogumais jausitės kaip namuose, o skanus ir subalansuotas maistas, tiekiamas keturis kartus per dieną, užtikrins, kad nepritrūktumėte energijos. Mūsų stovykloje viskas bus pasirūpinta, nuo užsiėmimams reikalingų priemonių iki edukacinės veiklos, kad galėtumėte mokytis ir tobulėti įvairiose srityse.

 

  • Apgyvendinimas svečių name su visais patogumais (sąlygos čia);
  • Maitinimas – 4 kartus per dieną;
  • Visos reikalingos priemonės užsiėmimams;
  • Įvairios muzikos, meno ir sporto veiklos;

Nepakartojama atmosfera, nauji draugai ir nepamirštamos akimirkos laukia Jūsų kapoeiros stovykloje Trakuose. Nepamirškite registruotis iš anksto, nes vietų skaičius ribotas. Prisijunkite ir patirkite aktyvų bei įsimintiną poilsį kartu su mumis!

Registracija čia:  https://forms.gle/RpfoCnzzwz6TqeBD7

Norėdami užregistruoti į stovyklą ar gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis.

Registracija atvira iki birželio 20 d. Vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite registruotis!

STOVYKLOS KAINA 

340 Eur (įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas, visos užsiėmimams reikalingos priemonės, muzikiniai, meniniai, sportiniai užsiėmimai). Avansas – 100 EUR, kuris garantuoja Jums vietą stovykloje (neatvykus į stovyklą avansas negrąžinamas).

Avansą galite sumokėti atvykę į Vilnius Capoeira centrą P. Lukšio g. 2 (2 aukštas) arba pavedimu.