KVIEČIAME Į KAPOEIROS TRENIRUOTES SALĖJE

Prasidėjus rudens sezonui ir naujiems mokslo metams, nuo spalio 5d. kviečiame į kapoeiros treniruotės sporto salėje.

 

Kapoeira negimė, kaip šokis. Ji gimė, kaip kovos forma, pridengta šokio įvaizdžiu. Capoeira tai brazilų kovos menas, pasižymintis ryškiais akrobatiniais bei šokio elementais, ir yra visiškai neatsiejamas nuo muzikos ir dainavimo, juo užsiimantys žmonės groja autentiškais brazilų muzikiniais instrumentais bei dainuoja.

Per aktyvias sporto veiklas norime pristatyti šio kovos meno išskirtinumą, taip populiarinant fizinį aktyvumą, motyvuojant judėti, stiprinti sveikatą. Užsiėmimų metu visi besitreniruojantys yra supažindinami ne tik su teorine dalimi (kapoeiros istorija, filosofija, stiliai), bet ir bazine technika, akrobatika, smūgiais rankomis, kojomis. Bendras fizinis parengimas yra lavinamas per judriuosius žaidimus, mankštą.

Muzika ir dainavimas yra neatsiejama šio kovos meno dalis, todėl visi mokosi groti autentiškais kapoeiros instrumentais (berimbau, atabaque, pandeiro) taip pat capoeiros dainų (portugalų kalba). Kaip ir visi kovos menai, kapoeira irgi turi savo egzaminų ir diržų sistemą. Egzaminai ir diržų gavimo ceremonija (Batizado e troca de cordas) yra organizuojami vieną kartą per metus.

Kapoeiros užsiėmimai bus organizuojami įvairių amžiaus grupių nariams:

Vaikams nuo 4 – 7 metų ir grupei vaikų nuo 7 – 11 metų treniruotės vyks 2 kartus per savaitę (1val. trukmės).
Vaikams nuo 11 metų, jaunimui iki 29m., suaugusiems treniruotės vyks 3 kartus per savaitę (2val. trukmės).

Treniruočių tvarkarštį rasite čia

Į treniruotes galima registruotis   čia

LOGO2
ŠMSM_logotipas_baltas_LT
Projektas “Pažink kapoeira, buk aktyvus!”  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas