Naujas sezonas nuo rugpjūčio 30d.!

Pasitik rudenį su Capoeira! 🤸‍♀️🤸‍♂️

❗️❗️Treniruotės startuoja rugpjūčio 30d. ❗️❗️

Brazilų kovos meno treniruotės visiems! Nesvarbu kokio tu amžiaus ar sudėjimo, mergina ar vaikinas, ateik ir pabandyk❗️

Kviečiame registruotis https://www.vilniuscapoeira.lt/registracija/

Visą rugsėjį renkamos naujos grupės 🤸‍♀️🤸‍♂️

Pirma treniruotė nemokama

Kapoeira negimė, kaip šokis. Ji gimė, kaip kovos forma, pridengta šokio įvaizdžiu. Capoeira tai brazilų kovos menas, pasižymintis ryškiais akrobatiniais bei šokio elementais, ir yra visiškai neatsiejamas nuo muzikos ir dainavimo, juo užsiimantys žmonės groja autentiškais brazilų muzikiniais instrumentais bei dainuoja.

Per aktyvias sporto veiklas norime pristatyti šio kovos meno išskirtinumą, taip populiarinant fizinį aktyvumą, motyvuojant judėti, stiprinti sveikatą. Užsiėmimų metu visi besitreniruojantys yra supažindinami ne tik su teorine dalimi (kapoeiros istorija, filosofija, stiliai), bet ir bazine technika, akrobatika, smūgiais rankomis, kojomis. Bendras fizinis parengimas yra lavinamas per judriuosius žaidimus, mankštą.

Muzika ir dainavimas yra neatsiejama šio kovos meno dalis, todėl visi mokosi groti autentiškais kapoeiros instrumentais (berimbau, atabaque, pandeiro) taip pat capoeiros dainų (portugalų kalba). Kaip ir visi kovos menai, kapoeira irgi turi savo egzaminų ir diržų sistemą. Egzaminai ir diržų gavimo ceremonija (Batizado e troca de cordas) yra organizuojami vieną kartą per metus.

LOGO2
Projektas “Pažink kapoeira, buk aktyvus!”  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas