Naujokų registracija į 2022/2023 m. sezoną

Kviečiame pradėti lankyti kapoeiros treniruotes! 

Čia išmoksi:

Stiprumo, Galios, Judrumo, Pusiausvyros, Lankstumo!

Nesvarbu kokio tu amžiaus, mergina ar vaikinas, naujų draugų būrys tavęs jau laukia! Ateik susipažinti, pirma treniruotė NEMOKAMA.

Mes skatiname vaikų, paauglių, suaugusiųjų sveiką gyvenimo būdą ir užimtumą: organizuojami įvairus seminarai kaip Lietuvoje, taip ir kitose šalyse, atostogų metu organizuojamos stovyklos, kaip ir kiekvienas kovos menas kapoeira irgi turi savo egzaminų ir diržų sistemą. Egzaminai ir diržų gavimo ceremonija (Batizado e troca de cordas) organizuojami vieną kartą per metus.

Kapoeira negimė, kaip šokis. Ji gimė, kaip kovos forma, pridengta šokio įvaizdžiu. Capoeira tai brazilų kovos menas, pasižymintis ryškiais akrobatiniais bei šokio elementais, ir yra visiškai neatsiejamas nuo muzikos ir dainavimo, juo užsiimantys žmonės groja autentiškais brazilų muzikiniais instrumentais bei dainuoja.

Per aktyvias sporto veiklas norime pristatyti šio kovos meno išskirtinumą, taip populiarinant fizinį aktyvumą, motyvuojant judėti, stiprinti sveikatą. Užsiėmimų metu visi besitreniruojantys yra supažindinami ne tik su teorine dalimi (kapoeiros istorija, filosofija, stiliai), bet ir bazine technika, akrobatika, smūgiais rankomis, kojomis.

Muzika ir dainavimas yra neatsiejama šio kovos meno dalis, todėl visi mokosi groti autentiškais kapoeiros instrumentais (berimbau, atabaque, pandeiro) taip pat capoeiros dainų (portugalų kalba).