Seminaras – egzaminai ir diržų gavimo ceremonija birželio 3 – 4d.

Seminaras – egzaminai ir diržų gavimo ceremonija vyks birželio 3-4d.

Egzaminai ir diržų gavimo ceremonija organizuojami vieną kartą per metus ir tai yra svarbi šio sporto dalis, kadangi padeda įvertinti pasiektą rezultatą.
Batizado capoeiroje – „krikštynos“, renginys kurio metu priimami į mokyklą nauji capoeiristai, jiems suteikiami apelido (capoeiristo vardas) ir jų pirmieji cordão (diržai). Batizado metu taip pat vyksta „troca de cordas“ (diržų keitimo ceremonija), capoeiristams suteikiami nauji diržai, atitinkantys pasiektą lygį.

Preliminarus treniruočių grafikas:

Birželio 3d. 12.00 – 15.00val. (treniruotė vaikams)
Birželio 3d. 16.00 – 18.00val. (treniruotė paaugliams ir suaugusiems)
Birželio 4d. 12.00 – 16.30val. (treniruotė + Batizado & Troca de Cordas)

Vaikai turės unikalią galimybę dalyvauti Egzaminų ir Diržų gavimo ceremonijoje (Batizado e troca de cordas) su vienu iš geriausių Capoeira Mestru iš Brazilijos – Mestre Gaiola.
Mestre Gaiola yra ne tik garsus capoeira meistras, bet ir įkvepiantis mokytojas, kuris ves seminarą ir egzaminus, o vaikai turės unikalią galimybę susipažinti su Capoeira kultūra, pasiekti aukštesnį lygmenį ir gauti savo pirmuosius diržus, atitinkančius pasiektą lygmenį.
Tai yra ne tik svarbus renginys mūsų Capoeira mokykloje, bet ir puiki galimybė susipažinti su kitais mokiniais ir pasiekti aukštesnį lygmenį Capoeira kovos menų pasaulyje.
Nepraleiskite šios puikios galimybės! Laukiame vaikua ir suagusiuos Capoeira seminare ir egzaminuose!

Daugiau informacijos tel.: 8 676 25202 arba info@vilniuscapoeira.lt
LOGO2
Projektas “Pažink kapoeira, buk aktyvus!”  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas