VASAROS KAPOEIROS STOVYKLA SU MESTRE GAIOLA

Prisijunkite ir patirkite nepakartojamą nuotykį!

Kviečiame visus į ypatingą šių metų vasaros kapoeiros stovyklą, kurioje dalyvaus kapoeira meistras Mestre Gaiola iš Brazilijos! Tai nepakartojama galimybė įkvėpti kapoeiros dvasios ir gilinti savo žinias kartu su pasaulinio lygio profesionalu. Šių metų stovykla vyks liepos 17-23d.

Kas mūsų laukia? Dalyvausime treniruotėse, kurias ves Mestre Gaiola. Jis yra tikras kapoeira meistras, turintis daugiau nei 30 metų patirties. Stovykla yra skirta visiems kapoeiros mėgėjams, nepriklausomai nuo patirties lygio. Tai puiki galimybė tobulinti techniką, išmokti naujų judesių ir pasinerti į tikrąją kapoeira kultūrą.

Kas dar laukia stovykloje? Be Mestre Gaiolos treniruočių, turėsite galimybę mėgautis šiltomis popietėmis krepšinio (tinklinio) aikštelėje ir atsigaivinti tvenkinyje, esančiame stovyklos teritorijoje. Taip pat mūsų programa apima muzikinius, meninius ir kitus sportinius užsiėmimus.

  • Apgyvendinimas svečių name su visais patogumais (sąlygos čia);
  • Maitinimas – 4 kartus per dieną;
  • Visos reikalingos priemonės užsiėmimams;
  • Įvairios muzikos, meno ir sporto veiklos;
  • Treniruotes ir užsiėmimai, vedami patyrusio Meistro Gaiola.

STOVYKLOS KAINA 

320 Eur (įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas, visos užsiėmimams reikalingos priemonės, muzikiniai, meniniai, sportiniai užsiėmimai). Avansas – 50 EUR, kuris garantuoja Jums vietą stovykloje (neatvykus į stovyklą avansas negrąžinamas).

5% nuolaida taikoma stovykloje dalyvaujant daugiau nei vienam šeimos nariui, arba su draugu (abiems).

Avansą galite sumokėti atvykę į Vilnius Capoeira centrą P. Lukšio g. 2 (2 aukštas) arba pavedimu.

Nepaleiskite šios galimybės patirti neįtikėtiną vasaros nuotykį ir pagerinti savo kapoeiros įgūdžius!

Norintys dalyvauti, kviečiami užsiregistruotis  mūsų svetainėje www.vilniuscapoeira.lt arba užpildyti registracijos formą adresu https://forms.gle/EchArgC6by7zKX3S7.

Jeigu turite klausimų ar reikia daugiau informacijos, prašome susisiekti telefonu +370 676 25202 arba el. paštu info@vilniuscapoeira.lt.

Prisijunkite prie mūsų vasaros stovyklos ir praleiskite neįtikėtiną, kupiną aktyvumo savaitę draugiškoje ir energingoje aplinkoje!